IDMedia - IDеальне розміщення зовнішньої реклами, реклама на білбордах по всій Україні

Товариство з обмеженою відповідальністю IDMedia

Це більше, ніж просто рекламна агенція. За багато років успішного ведення бізнесу фахівцями IDMedia було накопичено величезну кількість знань, які щодня застосовуються на практиці. Ми займаємося улюбленою справою понад 10 років і здійснили багато успішних рекламних проєктів, з портфоліо можна ознайомитись у розділі клієнти.

В арсеналі IDMedia найбільша в Україні база конструкцій для розміщення зовнішньої реклами. Ми, та сама агенція, яка може похвалитися 100-відсотковим покриттям у всіх областях країни.

Ми пропонуємо розміщення рекламного матеріалу на зовнішніх та внутрішніх носіях, і даємо можливість представити ваш сюжет на будь-якому білборді, сітілайті, брандмауері, скролі по всій території України. Більше того, ми успішно розширюємо горизонти та охоплюємо країни ближнього зарубіжжя.

Потрібен білборд в будь-якому місті країни!? Легко!

all what you needed

Все, що вам потрібно

щоб підібрати необхідну рекламну конструкцію, це звернутись до комфортної системи пошуку у нас на сайті. У фільтрах потрібно зазначити вподобання щодо розташування конструкції і клікнути на пошук.

Усього через частку секунди ви побачите безліч варіантів, що збігаються з вашими вимогами, обрав серед яких ідеальний варіант, вам достатньо лише помістити його у кошик.

Як це працює

ЗАЯВКА

Ви обираєте рекламні поверхні і відправляєте нам заявку

ЗНАЙОМСТВО

Погоджуємо ціну і адресну програму

ДОГОВІР

Підписуємо документи і виставляємо рахунок

ОПЛАТА

Отримуємо оплату і бронюємо поверхні

ДРУК

Погоджуємо макет з юристом і друкуємо плакати

Монтаж

Розміщуємо згідно затвердженої адресної програми

Фото звіт

Висилаємо фото звіт

Моніторинг

Перевіряємо усі поверхні на відсутність ушкоджень

outdoor ad

Зовнішня реклама: ефективність, престиж та стиль

Зовнішня реклама

Ми вміємо розміщувати ваші сюжети так, щоби на них звертали увагу! Ми підбираємо для вас найкращі місця, згідно з вашою цільовою аудиторією. Наше покриття поширюється на всю країну та за її межі, тому ми легко можемо задовольнити запити будь-якого, навіть найвибагливішого клієнта.

Зовнішня реклама – це чудовий спосіб заявити про себе. Заявити голосно і з почуттям, заявити зрозуміло, заявити раз і назавжди.

Наші нагороди

В 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 роках команда IDMedia отримала нагороди "Лiдер галузi", “Вибір країни”, “Ukrainian business award” і "Компанія року", ми впевнено займаємо лідируючі позиції у всеукраїнських бізнес-рейтингах. Що свідчить про те, що ми з кожним днем удосконалюємося і намагаємося бути краще для вас. Основним завданням, упродовж усієї діяльності, для нас являється зробити так, щоб оренда білбордів стала максимально простою і автоматизованою

Наші інструменти

 • Карти та панорами

 • Оцінка потенційних аудиторій

 • Планування маршрутів для перекриття усього міста

 • Фактори огляду

 • Медіапоказники

 • Моніторинг активності конкурентів

 • Транспортні моделі міст

 • Оцінку впізнаваності та запам'ятовування постерів

Наша команда виконує продуктивну роботу, яка говорить про кожну рекламну конструкцію найточніше. Ми ведемо статистику показників ots та grp, ми досліджуємо вигідні для вас напрямки, моніторимо діяльність конкурентів.

Всі методи, які ми застосовуємо для правильного розміщення вашої реклами, є унікальними та новаторськими. Ми тримаємо руку на пульсі рекламної діяльності всього світу!

Взаємодія з нами принесе вам успіх!

out instrumenst

Для Вас ми:

 • Узгоджуємо макет перед друком з юридичним відділом, щоб уникнути нюансів

 • Зробимо пробу кольору, щоб під час друку правильно передати кольори

 • Контролюватимемо стан рекламних конструкцій протягом усього періоду розміщення

 • Вчасно надамо фотозвіти.

ЯКЩО ВИ ЗВЕРНЕТЕСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ ВИЩИЙ РІВЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, НАЙПРИЄМНІШІ ЦІНИ У ВСІЙ КРАЇНІ І УСПІХ.
out team

Зв'яжіться з нами

Залиште вашу заявку, ми зв'яжемося з вами через пару хвилин