Новини, думки та просто корисна інформація про те як зробити розміщення реклами IDеальною.

Добра традиція: нагорода "Вибір країни 2021" для IDMedia

Здобуття престижної української нагороди “Вибір країни” вже стало щорічною традицією для компанії IDMedia. Щороку ми намагаємося покращити всі аспекти нашої діяльності, щоб відповідати найвищим званням у сфері розміщення зовнішньої реклами.

schedule 
Ukrainian Business Award 2021 - нова нагорода для IDMedia

Не варто знижувати свої досягнення, особливо, коли вони дійсно варті того, щоб ними пишатися. У 2021 році нашу компанію виділили серед інших у ще одній престижній національній премії - Ukrainian Business Award. Ця премія проводиться щороку, а нагороди надаються найуспішнішим компаніям, які сприяють розвитку українського бізнесу.

schedule 
Швидкість реакції наших менеджерів на Ваші запити вражає!

Оперативність - це саме те, що відрізняє нас від інших рекламних агентств України. І те, чим пояснюється висока популярність нашої компанії. В IDMedia ви можете замовити зовнішню рекламу сьогодні та насолоджуватися нею вже за кілька днів. Ми гарантуємо максимально швидку роботу на всіх етапах: від підготовки стратегії рекламної кампанії до відправки фото звітів.

schedule 
Зовнішня реклама – доступний та максимально зручний спосіб заявити про себе
schedule 
Вплив погодних умов на зовнішню рекламу
schedule 
Зробіть свій бізнес успішним – замовляйте зовнішню рекламу у IDMedia

schedule 
Сітілайти та їх можливості

Одними з найпопулярніших конструкцій для розміщення зовнішньої реклами є сітілайти (Citylight). Такі конструкції розміщуються переважно вздовж доріг та тротуарів, де відзначається підвищена прохідність. Але дія лайтбоксів пояснюється не тільки їх вигідним розташуванням, а й іншими характеристиками. Про все докладніше.

schedule 
Зовнішня реклама по всій території України від рекламної агенції IDMedia

Реклама – двигун прогресу. І запустити цей двигун готова команда рекламної агенції IDMedia. Ми надаємо своїм клієнтам максимальний вибір щитів під зовнішню рекламу у всіх містах України та гарантуємо кожному замовнику вигідну пропозицію.

schedule 
Медіапоказники у зовнішній рекламі. OTS, GRP та інші не менш важливі.

У світі зовнішньої реклами існує безліч способів перевірки якості роботи різних носіїв реклами. Ми постараємося розглянути основні показники для зовнішньої реклами, дізнаємося, як їх розрахувати, покажемо, на що при виборі рекламної кампанії варто звернути увагу.

schedule 
Вигідна пропозиція від рекламної агенції IDMedia
schedule 
Білборд чи бігборд?! Як же правильно?

Як тільки люди не називають рекламні поверхні, йдеться про найпоширеніші конструкції формату 3х6 метрів, це і банер, і борд, і щит, поверхня, площина, вивіска, рекламна конструкція або взагалі «ось ця величезна штука з рекламою біля дороги». Але найпопулярнішими назвами та найбільш наближеними до істини завжди були майже ідентичні слова – білборд та бігборд. І все-таки, як насправді правильно? Зараз розбиратимемося.

schedule 
Звіти про рекламу: всеукраїнська рекламна коаліція, DOORS consulting та ІКЗР
schedule 
Розміщення зовнішньої реклами на зупиночних павільйонах як модне явище!

На зміну традиційним рекламним щитам поступово приходять нові, оригінальніші формати просування. Один із них — зупинкові павільйони. Ще не чули про такі? Це ненадовго, тому що оригінальна реклама на зупинках набирає все більшої популярності і скоро точно потрапить вам на очі.

schedule 
Основні правила створення макету для зовнішньої реклами

Найважливішим етапом розміщення зовнішньої реклами є розробка прототипу. Від того, наскільки грамотно буде складено макет, залежить його ефективність та успіх рекламної компанії загалом. При складанні дизайну слід в обов'язковому порядку враховувати аналіз аудиторії, цілі, стратегію, сезон, соціальні чинники та архітектуру міста, а також дотримуватись ряду правил, без яких досягти реального ефекту від реклами неможливо.

schedule 
Договір на виконання робіт з розміщення зовнішньої реклами

Реклама - спеціальна інформація про осіб, продукцію, товари, роботи, що розміщується (експонується) у формі Рекламних матеріалів відповідно до Адресної програми.

schedule 
Політика конфіденційності

Ми дбаємо про Ваші дані, які Ви залишаєте на сайті idmedia.ua і тому прийняли політику захисту інформації. Вона наведена нижче:

schedule 
Зовнішня реклама для забудовників, юридичний рядок на білборді

Щодня нас оточує безліч рекламних об'єктів, які мають відповідати Закону України «Про рекламу». Так і реклама на білбордах підпорядковується цьому Закону. У цій статті розповімо про невеликі зміни, що набирають чинності найближчим часом. Ці зміни стосуються розміщення реклами, пов'язаної з будівництвом нерухомості, що, безумовно, вплине на якість та безпеку контенту.

schedule 
IDMedia – Лідер Галузі 2016. Національний Бізнес Рейтинг України

Щороку Національний Бізнес Рейтинг України проводить масштабний аналіз українських підприємств з метою виявлення найуспішніших, найстабільніших компаній країни. Такий захід дозволяє не лише висловити подяку у вигляді престижних нагород лідерам економічної галузі, а й показати наскільки важливою є якісна робота для розвитку українського бізнесу. НБР України – незалежний авторитетний орган, який співпрацює також із країнами Азії та Європи та ставить собі за мету популяризувати чесний та прозорий бізнес.

schedule 
IDMedia – Лідер Галузі 2017. Національний Бізнес Рейтинг України

Здобути нагороду Національного Бізнес Рейтингу України не лише престижно, також це означає, що компанія вийшла на новий рівень, їй довіряють з кожним днем ​​все більше українців і віддають перевагу саме їй серед інших. Таке визнання дає компанії впевненість у виборі правильного вектора руху та говорить про надання якісних послуг та комфортну співпрацю. Бізнес рейтинг формується щорічно та на підставі даних виділяються компанії-лідери, які отримують заслужені нагороди. Так рекламна агенція IDMedia другий рік поспіль (першу нагороду “Лідер галузі 2016” отримала роком раніше) отримала звання “Лідер галузі 2017” від Національного Бізнес Рейтингу України.

schedule 
Рекламний екстендер – креативний підхід до зовнішньої реклами

На сьогоднішній день важко уявити місто без зовнішньої реклами. Нині вона всюди: вздовж проїжджої частини, на транспорті, будинках, вітринах. Через свою барвистість і привабливість рекламні макети завжди звертають на себе увагу, але окремі сюжети виділяються із загальної маси. Маркетологи борються за інтерес до своєї продукції і одним із рішень можна назвати використання в рекламі екстендерів.

schedule 
IDMedia – Лідер Галузі 2019. Національний Бізнес Рейтинг України

Національний Бізнес Рейтинг України – топова премія, якою щорічно нагороджуються компанії-лідери, задіяні у розвитку економічної сфери країни. На підставі багатьох факторів, які ретельно досліджуються протягом року, формується список номінантів, які на думку НБР досягли висот у бізнесі. Потім відбувається нагородження компаній, які посіли лідируючі позиції. Серед таких щасливчиків - рекламне агентство IDMedia, в якому можна замовити розміщення зовнішньої реклами по всій території України.

schedule 
IDMedia - "Вибір Споживача 2019". Нагорода від Всеукраїнського Галузевого Аналітичного Центру

Незалежна система оцінки підприємств України – Всеукраїнський галузевий аналітичний центр – у 2019 році нагородив компанію IDMedia золотом у номінації “Вибір споживача”. Ця нагорода далеко не перша в арсеналі компанії, але вона стала ще одним доказом того, що IDMedia є надійним, якісним та пріоритетним для вибору, рекламним агентством.

schedule 
Продовжуємо підкорювати нові вершини: IDMedia - Лідер Галузі 2021

Приємно щороку отримувати престижні нагороди від Національного Бізнес Рейтингу України, але ще приємніше усвідомлювати, що нам довіряють, нас визнають як спеціалістів своєї справи, про нас говорять. Цього року ми знову стали найкращими у своїй галузі та підтвердили це своєю новою нагородою “Лідер галузі 2021”. А це означає, що ми стали досвідченішими і сильнішими, а реклама на білбордах стала ще якіснішою.

schedule 
Як розмістити рекламу алкогольних виробів та тютюну на зовнішніх носіях?

Обмеження реклами товарів, що завдають шкоди здоров'ю людини, зумовлене бажанням державної влади скоротити кількість хвороб та смертей українців, пов'язаних із надмірним вживанням алкоголю та тютюнових виробів. У Законі України «Про рекламу» чітко прописані пункти, що забороняють рекламу вищезгаданих продуктів не лише на зовнішній рекламі, а й на радіо та телебаченні (з 6 до 23 години), а також у друкованих виданнях (крім спеціалізованих). Крім цього, Верховною Радою України було прийнято два додаткові законопроекти «Про основні положення державної політики запобігання алкоголізму в Україні» та «Про запобігання вживанню та зменшенню шкідливого впливу тютюнових виробів на здоров'я населення».

schedule 
Реклама концертів та правила створення афіш для зовнішньої реклами

Зовнішня реклама існує у житті людей з давніх-давен. У суспільстві споживання вона стала невід'ємною частиною повсякденного життя, проникнувши у всі сфери життєдіяльності людини. Сьогодні неможливо уявити не один успішний бізнес чи політичну кампанію, культурні події та навіть медицину без реклами на білбордах чи відеобордах, на зупинках громадського транспорту чи метро. Про рекламу написано багато різних статей, проте зараз ми хочемо поговорити про таку сферу її застосування, як концертна діяльність та гастролі. Споживач зазвичай бачить кінцевий продукт рекламної кампанії, а саме готовий, красивий банер, відеоряд чи афішу. Але за цим стоїть довга і часом важка праця команди професіоналів: менеджерів рекламної агенції, дизайнерів, юристів. Так, ви все вірно зрозуміли, юристів, адже розміщення рекламного матеріалу в Україні суворо регулюється відповідним Законом про Рекламу. І для концертів у ньому є свої суворі вимоги. Ми виділимо найголовніші з них:

schedule 
Реклама медичних засобів. Як дотриматись всіх норм ЗУ «О рекламі»

Рекламне агентство IDMedia вже більше 10 років успішно розміщує різні рекламні кампанії і реалізує безліч побажань щодо бачення замовника своїх сюжетів. Досить часто при розробці та затвердженні макетів наші фахівці стикалися з ситуаціями, коли деякі побажання замовника не відповідали чинному законодавству, але за рахунок професіоналізму менеджменту і взаємодії з юридичним відділом компанії IDMedia, всі сюжети наводилися в єдиний формат, для відповідності законодавству.

schedule 
IDМedia підтверджує своє високе звання нагородою “Лідер Галузі 2020”
schedule 
Російський військовий корабель, йди нах`й

Кінець зими 2022 року видався для Українців важким, 24 лютого о 5 годині ранку російська федерація розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Почалася активна фаза війни, яка триває у нашій країні з 2014 року.

schedule 
Як замовити рекламу фінансових послуг і "не попасти на бабки"?

Гроші змушують світ крутитися, принаймні так говорить відоме прислів'я. Світ фінансових послуг величезний, а то й найбільший у світі. І чинить колосальний вплив на кожного з нас. Він представлений банками, ломбардами, страховими та лізинговими компаніями та безліччю інших фінансових установ. Сьогоднішній ринок фінансових послуг переповнений пропозиціями різних фінансових установ, кожна з яких обіцяє надати найвигідніші умови співпраці. Вони борються за кожного клієнта, сподіваючись отримати максимальний прибуток. Одним із інструментів ефективної боротьби з конкурентами є добре продумана рекламна кампанія.

schedule 
Що треба знати для розміщення зовнішньої реклами навчальних закладів?

Система освіти в Україні визнана ЮНЕСКО, ООН та іншими міжнародними організаціями. Наша країна разом із 43 іншими державами є членом Лісабонської конвенції, це означає, що отриманий в Україні диплом буде прийнятий майже у всіх країнах Європи, а також США та Канаді. В Україні є державні та приватні навчальні заклади. Тенденція розвитку сучасного суспільства свідчить про зростаюче значення освіти як інструменту створення прогресивної держави. Молоді люди, які здобули освіту в Україні, можуть працювати по всьому світу і мають попит на ринку праці, це підтверджено тим, що щороку збільшується кількість іноземців, які здобувають освіту в нашій країні. Усе це сприяє постійному розвитку галузі освіти. Система освіти стає пріоритетною у наш час, вона є індикатором та каталізатором успішної держави. У цій сфері нині діють основні закони економіки: попит та пропозиція.

schedule 
Рекламна агенція IDMedia знов відзначено почесною нагородою "Вибір Країни 2020"

Щороку рекламна агенція IDMedia показує себе як лідер у своїй галузі. Професіоналізм, прогресивність та справжня відданість улюбленій справі – це те, що веде до щорічних перемог команду підприємства, яке протягом більше ніж десяти років займається розміщенням зовнішньої реклами на всій території України.

schedule 
Рекламна агенція IDMedia стала першою в Україні, хто ввів оплату криптовалютою за розміщення зовнішньої реклами

У цей непростий час, українці продовжують перебувати у списку найактивніших користувачів криптовалюти. За підсумками року Україна посіла 3 місце у світі щодо використання криптовалют. На хвилі світової популярності віртуальних грошей керівництво IDMedia вирішило зробити можливим для всіх бажаючих оплачувати послуги з розміщення зовнішньої реклами криптовалютою.

schedule